Üz dərisini gözəlləşdirən SÜD MASKALARI
196.23 ر.س - 255.01 / قطعة
19-06-12, 03:33 PM رقم المشاركة : 11
Yüksək karyera üçün bunlardan uzaq durun. Karyeranızın xüsusilə ilk illərində iş həyatında diqqət yetirilməsi lazım olan bir sıra qaydalar var.
“Azərbaycana dünyada öz yerini tutmağa kömək etmək istəyirik”
15:57 Ռազմական ոստիկանության նորանշանակ պետը վարակվել է կորոնավիրուսով
2-անգամյա սնունդ - 2650պ.մ.
Trips: Beyruta ucuz biletlər
9/ Şölənin mənzili.
“Komsomolskaya Pravda” qəzeti Azərbaycanın Sankt-Peterburqdakı baş konsulunun müsahibəsini dərc edib - AZƏRTAC – Azərbaycan Dövlət İnformasiya Agentliyi
Səhmdarlar: 1520 pcs
Budur!Bizim gələcək ana olası, əsgər böyüdəsi gənc xanımlarımız. Hələ, oğlanlarımızı demirəm… Hər metroya girəndə, gözləri ilə bütün qatarı “ablava” edir… Amma, bu çox yaxşıdır – o hala baxanda ki, “facebook”da hər gördükləri model şəklinin altına sevgi etirafları yazarlar. Yeri gəlmişkən, belə şəkilləri avatar seçən xanımların da çoxu “ağır təbiətli” xanımlardır. Yəni, çox ağır-ağır söhbət edərlər. Dini baxış bölməsinə isə, “İslam” deyə yazarlar.
инструкции по охране труда по работе с перфоратором says:
24 May İspaniyanın San-Sebastian şəhərində Dünya Turizm Təşkilatının 108-ci sessiyası işə başlayıb
System օպտիմալացում Tool մաքրել համակարգը ավելորդ ֆայլեր. Ծրագրային ապահովման scans գրանցամատյանը եւ թույլ է տալիս Ձեզ հեռացնել խնդրահարույց ֆայլերը կամ գրառումները.
Verilən tapşırıqlar nəticəsində həmin yerlərdə dərhal tikinti-bərpa və abadlıq işlərinə başlanıldı. Şəhidlərimizin adına layiq məqsədyönlü işlər aparıldı. Görülmüş işlər Rəcəb Babaşovun şəhidlərimizə və onların ailələrinə göstərdiyi diqqət və qayğının əyani təzahürü idi.
Meridian.az Teref.info-a istinadən yazır ki, Avropa İttifaqının Bakı ofisi bir məlumat kitabçası çıxarıb və orada Aİ-nın ölkəmizdə vətəndaş cəmiyyətinə 2007-2016-cü illər arasında etdiyi yardımları göstərib.
2 İyun, 2017 15:21 xeber – Azərbaycan Premyer Liqasının debütantı “Səbail” klubu 3 futbolçu ilə müqavilə bağlayıb. Bu barədə “Report”a komandanın baş məşqçisi Samir Əliyev məlumat verib.Onun sözlərinə görə, “Neftçi”dən ayrılan Kamal Qurbanov, həmçinin “Zaqatala”dan Emin Mehtiyev və “Turan Tovuz”dan Aqşin Muxtaroğlu ilə 1 illik rəsmi anlaşma əldə olunub. AZAL-ın sabiq qapıçısı Gənc mütəxəssis Aqil Məmmədovla da ilk razılığa gəldiklərini söyləyib: “Hazırda Aqil Naxçıvandadır. Həftəsonunadək Bakıya qayıdacaq və bizimlə müqaviləyə imza atacaq”. S.Əliyev ötən mövsüm I Divizionda çıxış etmiş futbolçuların əksəriyyəti ilə yollarını ayıracaqlarını da dilə gətirib. Bütün transferləri iyunun 10-dək həyata keçirmək niyyətində olduqlarını söyləyən baş məşqçi ehtiyac yaranarsa, legionerlərlə də güclənəcəklərini vurğulayıb. Hazırlıq planlarına gəlincə, o, bütün kollektivin iyunun 12-də Bakıda toplaşacağını və iyulun əvvəllərində Türkiyəyə uzunmüddətli təlim-məşq toplanışına yollanacaqlarını deyib. S.Əliyev bildirib ki, bu mövsüm əsas məqsəd Premyer Liqada qalmaqdır: “UEFA-nın lisenziyalaşdırma tələblərinə əsasən, vəsiqə qazansaq belə, 2018-2019 mövsümündə avrokuboklarda çıxış edə bilmərik. Çünki “Səbail” cəmi 2 ildir yaranıb. Avrokuboklara isə ən azı 3 yaşı olan klub buraxılır. Ona görə də aşağı yaş qrupu üzrə komandalarımızı da gücləndirməklə, gənc futbolçular yetişdirmək və sonrakı mövsümlərdə iddialı kluba çevrilməyi hədəfləmişik”. Qeyd edək ki, “Səbail” ötən mövsüm I Divizionu 2-ci pillədə başa vurub.
Teleqraf.com xəbər verir ki, bunu politoloq Arzu Nağıyev deyib.