24.01.2015 / 00:19 xeber – “Şəxsən mən 6 ay idi ki, orada işləyirdim. İdarəyə işə düzələndə 2000 manat...
Alternativ adları: Wizards Dünya
↑ Arduino Nano official webpage; arduino.cc
“Dini ekstremizmə qarşı mübarizə haqqında” Qanuna uyğunlaşdırılması məqsədilə “Dini etiqad azadlığı haqqında”, “Yol hərəkəti haqqında”, “Kütləvi informasiya vasitələri haqqında”, “İctimai televiziya və radio yayımı haqqında”, “Elektroenergetika haqqında”, “Avtomobil yolları haqqında” qanunlarda da dəyişikliklər edilməsi nəzərdə tutulur. “Hazırda din sahəsinə təkcə vicdan azadlığı, milli mənəvi dəyər prizmasından baxa bilmirik. Təəssüf ki, din sahəsinə milli, ictimai, hətta ideoloji təhlükəsizlik prizmasından baxmağa məcburuq. Biz dini radikalizm, ekstremizmlə mübarizədə işimizi üç istiqamətdə qurmuşuq. Birincisi, ideoloji mübarizə, yəni, dini maarifçilik işi, ikincisi, zərərli dini qrupların dayaqlarını məhv etmək, yəni, onların iqtisadi imkanlarını məhdudlaşdırmaq, üçüncüsü isə inzibati tədbirlərdir”, - deyə iclasda iştirak edən Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini Gündüz İsmayılov bildirib. O qeyd edib ki, müzakirə edilən qanun layihələrinin tətbiqindən sonra dini radikalizm və ekstremizmlə mübarizənin inzibati müstəvidə effektivlik dərəcəsi artacaq. Müzakirələr zamanı deputatlar müvafiq təkliflər səsləndiriblər. Sonda qanun layihələri Milli Məclisin plenar iclasına tövsiyə edilib.AZERTAG.AZ :Bir sıra qanunlarda ediləcək dəyişikliklərlə bağlı müzakirələr aparılıb
Biz duyğusal insanlar dilənçilərin yanından keçəndə qucağında rəsmən cansız bir bədən kimi yatan körpənin halını görəndə, o an üçün hər şeyimizi vermək daxilimizdən gəlir.
“Bakı Metropoliteni” kollektivi bütün balaları 1 İyun - Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü münasibətilə təbrik edir, gələcəyimiz olan uşaqlara sağlam və xoşbəxt mühitdə şən və qayğısız günlər arzulayır", - deyə qurum bəyan edib.
В р. Насими 4 мкр. на ул. М. Казымовски на 9-ом этаже 9-и этажной здании 3-х комнатная квартира Ленинградского проекта срочно продаётся. Общая площадь квартиры 80кв/м .В квартире нет жилья .Территория здании имеет очень развитую инфраструктуру. Вблизи здания находится парк,метро Аджеми,автобусные стоянки,школа,детский сад,маркеты,парк Зерифе .Документ купчая.
Qənirə Paşayeva Heydər Əliyevdən yazdı - "Könüllərdə yaşayanlar ölmürlər..."
Ərəb telekanalı «Əl-Cəzirə» Türkiyədə öldürülmüş səudiyyəli jurnalist Camal Qaşıqçının son sözlərini dərc edib.