Buna da bax:​ Xameneyi Əhmədinejadın prezidentlik arzusuna "yox" dedi
Şərqşünaslıq İnstitutunda Xocalı soyqırımı ilə bağlı ərəb və fars dillərində yeni nəşrlər çapdan çıxıb12:02 12.02.2018
Əli Həsənov: "Aprel döyüşləri Azərbaycan əsgərinin döyüş və mənəvi-psixoloji hazırlığının, qələbə əzminin yüksək olduğunu nümayiş etdirib" ......
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri cari mövsümün ilk yarısını icarə əsasında "Qarabağ"da keçirmiş qapıçı Asmir Beqoviç deyib. Ölkəsinin mətbuatına geniş müsahibə verən bosniya və herseqovinalı qolkiper ötən ay transfer olunduğu İtaliya "Milan"ındakı vəziyyətindən danışıb.
13:59 27 Dekabr 2019 226 dəfə oxunub
Oktyabrın 12-də Kənd Təsərrüfatı Nazirliyində Avropa İttifaqının “Elektron kənd təsərrüfatı komponentinin icrası və prosedurların həyata keçirilməsi zamanı benefisiara dəstəyin verilməsini nəzərdə tutan texniki yardım” layihəsi çərçivəsində beynəlxalq ekspertlər tərəfindən nazirliyin müvafiq şöbələrinin və tabeli qurumlarının 30 əməkdaşı üçün növbəti təlimlər keçirilib.
Bu sözləri "Sherg.az" a Sosial Tədqiqatlar Mərkəzinin Daxili siyasətin təhlili departamentinin baş məsləhətçisi, politoloq İlyas Hüseynov deyib.
14 noyabr 2011 17:00
High relevance sə nı tə azə mə rbaycan və də hə kitabxanası bə lə kitab adı rə 2013-c tarixində ilə rgi nə heydə xidmə niyyə rgisi elektron illik kitabxananı zalı geniş respublikası rində kitabxana lı rlə dı laqə grkə axundzadə mli fə haqqı adlı rgidə qə iş lumat zə kitablar edilmiş edə aprel olunmuş mı fində turizm sifariş ları zı rdə liyev axundov biyyat nmayiş dillə aı olması cə yaradı lmı kitabxanada baş olan tlə rinin nazirliyi sində rbaycanı ildə olmuş mxtə uş dvlə lması mnasibə bazası kdaş yazı yubiley zet oxucuları anadan yubileyinə xalq Medium relevance olunur materialları tinin edirik elmlə xahiş rifə sinə teatrı yə olaraq mir etdirə ayı keirilmiş yubileyi liyevin mummilli ingilis kitabxanamı rini elm jurnal beynə bilə gstə lif lxalq alı sinin rvə aliyyə altı tbuat mvzusunda kmə xsiyyə xarici tilə inkiş adamları xadimlə rgilə hazı ndə miyyə davam yaxı elin olduğ dvri elmi qdim cmhuriyyə oxucu blmə olmaqla daxil edilir virtual rsiniz rtibatda nƏ zƏ dbirdə etmə dbir ayrı illiyi nternet ildnm yaranması rayon verə Low relevance alı sinin rvə aliyyə altı tbuat mvzusunda kmə xsiyyə xarici tilə inkiş adamları xadimlə rgilə hazı ndə miyyə davam yaxı elin olduğ dvri elmi qdim cmhuriyyə oxucu blmə olmaqla daxil edilir virtual rsiniz rtibatda nƏ zƏ dbirdə etmə dbir ayrı illiyi nternet ildnm yaranması rayon verə lideri rİ malik sabiq dvrlə etmiş dbiri xə ulu oxuculara mƏ krdə kitabxanaya zsiz ində diyyə mhm dbirlə biyyatı saxlanı hquqları hifə keirmiş qdimat tirakı yubileyinin qarabağ keirilmə respublikamı birgə nlə memarı kdir timizin mstə qilliyimiz killə cı olunması ibarə keirilə nmiş nsan qara byk afı olunacaqdı lİ mhafizə zndə muzeyin kitabı yat komissiyası xalqı lara gə qsə lanmı olmayan ldə kitabları sı dair tində internet lham dramaturq olar barə intibahı xanı zrə ezamiyyə rı yata mraciə qalə thfə akademik dilində rbaycanda edir lkə vasitə kitabxanalararası xadimi silə doktoru kdar tibb oxu -ayrı abonement liyeva kə llifi sini nadir vermiş edilə etdiyi sahə Very Low relevance lideri rİ malik sabiq dvrlə etmiş dbiri xə ulu oxuculara mƏ krdə kitabxanaya zsiz ində diyyə mhm dbirlə biyyatı saxlanı hquqları hifə keirmiş qdimat tirakı yubileyinin qarabağ keirilmə respublikamı birgə nlə memarı kdir timizin mstə qilliyimiz killə cı olunması ibarə keirilə nmiş nsan qara byk afı olunacaqdı lİ mhafizə zndə muzeyin kitabı yat komissiyası xalqı lara gə qsə lanmı olmayan ldə kitabları sı dair tində internet lham dramaturq olar barə intibahı xanı zrə ezamiyyə rı yata mraciə qalə thfə akademik dilində rbaycanda edir lkə vasitə kitabxanalararası xadimi silə doktoru kdar tibb oxu -ayrı abonement liyeva kə llifi sini nadir vermiş edilə etdiyi sahə seriyası dbirində tapmı qurtuluş rlanan rgisinin naziri -azə gn-95 ndiyevə marağ foto qarayev respublika itabanada biblioqrafiya lider blfə tarixinə 95-ci rqində -bə rtib lyas xadim
“AtaSığorta” ASC-nin İdarə Heyətinin sədr müavini Səbinə Babayeva bildirdi ki, “AtaSığorta” ASC idarəetməni müasir standartlarla quraraq, 2005-ci ildə “Moody International” təşkilatı tərəfindən ISO 9001-2000 Beynəlxalq Keyfiyyət Sertifikatına layiq görülüb. 2007-ci ilin yekunlarına görə, “AtaSığorta” ASC “İlin Sığorta şirkəti” nominasiyası üzrə “Uğur” Milli Mükafatına da layiq görülmüşdür. O həmçinin əlavə etdi ki, “AtaSığorta” ASC ölkənin biznes və ictimai həyatında yaxından iştirak edir. Şirkət Azərbaycan Sığortaçılar Assosiasiyasının, Azərbaycan-Amerika Ticarət Palatasının (AMCHAM), Azərbaycan-Türkiyə İşadamları Birliyinin (ATİB), Azərbaycan Sahibkarlar və İşəgötürənlər Konfederasiyasının və digər qurumların fəal üzvüdür. 2008-ci ildə “AtaSığorta” ASC Azərbaycanda keçirilən 1-ci Beynəlxalq Sığorta Forumunun əsas sponsorlarından biri və fəal iştirakçısı olmuşdur. “AtaSığorta” ASC mədəniyyət, idman və s. sosial sahələrdə sponsorluq dəstəyini göstərir.
Səbail rayonunun 20-ci sahə yaşayış massivində içməli su layihəsinin icrasına başlanılıb ABC.AZ
"İnnovasiyaların tətbiq edilməsi üçün sərbəstlik və məsuliyyət kimi amillər vacibdir. Yalnız bu iki element mövcud olduğu halda rəqəmsallaşma da mümkün olacaq. Klassik telekommunikasiya təşkilatıları nəzarət və əmrlər üzərində qurulub, bu da innovasiyaların inkişafına müəyyən maneçilik törədir. Həmçinin, startaplar vasitəsilə yaradılan yeniliklər əsas təşkilatın strukturuna inteqrasiya olunmalıdır, bu da dünyanın telekom provayderləri tərəfindən nəzərə alınmalı digər vacib bir məsələdir”, deyə Nikolay Beckers əlavə edib.